O firmie

Firma Lambert jest internetowym Salonem Oświetleniowym, oferującym oświetlenie, klasyczne nowoczesne oraz retro. Naszą bogatą we wzory oświetleniowe ofertę, kierujemy do Klientów wymagających produktu najwyższej jakości i nie banalnego wzornictwa. Zawarliśmy w niej dziesiątki modeli lamp, wśród nich projekty naszych kreślarzy i wzory oświetlenia producentów krajowych, będących liderami zarówno na rynkach polskich jak i zagranicznych.

Wszystkie materiały użyte na poszczególnych etapach produkcji zawsze są starannie sprawdzane i dobrane, w trosce o zadowolenie naszych Klientów.Z podobnego założenia wychodzimy dobierając kolorystykę naszych produktów jak i formę szkła, kloszy zastosowanych do ozdobienia lamp. Każdego dnia śledzimy najnowsze trendy w światowym wzornictwie, poszukujemy i nawiązujemy kontakty z ludźmi będącymi liderami w produkcji oświetlenia dla Państwa mieszkań.Odwiedzamy min. targi dla potentatów z branży oświetleniowej we Frankfurcie.

W doborze asortymentu dla naszego sklepu zawsze uwzględniamy sugestie oraz gusta Państwa, gdyż bez Was nie potrafilibyśmy zbudować solidnie prosperującej firmy. Dzisiaj możemy pochwalić się szeroką gamą Klientów, z różnych grup wiekowych ceniących sobie nie tylko  szybkie i wygodne zakupy, ale solidność i piękno szczegółu…

Codziennie w pracy motywujemy się i kierujemy tymi słowami:
Jeśli jesteś z nas zadowolony
 
- powiedz to innym  
 
Jeśli nie  
 
- powiadom nas o tym.  
 
Pozostajemy z poważaniem  

Firma Lambert